Çağrı Merkezi: 0850 522 86 36 Whatsupp Destek Hattı: 0532 468 43 24

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 carsinapazar.com Tree Teknoloji İnternet ve Bilişim Himetleri Tic Ltd Şti çatısı altında 2016 yılında İstanbul'un Sİlivri ilçesinde hayatına başlamıştır.

 
Şu anda 120 m2 depomuzda sizlere en iyi hizmet ve ve satış sonrası desteği vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir.
 
Kurucularımızın 2016 yılında teknolojik ürünlerde ve outdoor valiz kategorisinde  ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile bu serüvene başladık.

 

carsinapazar.com,kuruluşundan bu güne kadar,satışını yapmakta olduğu ürünleri olabildiğince uygun fiyata sizlere sunabilmek için reklam yapmadı,asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı.
 

 

carsinapazar.com bütün ürünlerinde uygun fiyat kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan,müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlayan bir yapı üzerine organize edildi.Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize,geniş ürün yelpazesinden keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.
 

 

 

Biz carsinapazar.com olarak sadece ürün satışı sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz.Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.Yorulmadan azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.
 

 

carsinapazar.com bir Tree Teknoloji İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti iştirakidir.
 

 

0850 522 86 36 Müşteri Hizmetleri